2012-2013 Yaz Modası

2012-2013 Yaz Modası
16 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 737 kez okundu.

 

MUCiZEiKSiRLER.net / MODA

 

2012-2013 Yaz sezonlarında markalar ikiye ayrılmış durumdadır. Cıvıl cıvıl renklerle karşımızaçıkan markaların yanında daha sade çizgilerle doğal koleksiyonları tasarlayan markacılar olmak üzere bu sezonlarda karşımıza bir çok yeni modeller çıkacaktır.

 

Tasarımcılar modellerinde cool bir hava vermke isterken diğer tasarımcılar dekolte,yırtmaçlar ile birçok tasarımlarda bulunmaktadırlar.Ama bu tasarımların hepsi farklı modacılarda çıkmış olsada, şıklığı, modernliği, son moda elbise modellerini temsil etmektedir.

Galerimizden ve çevremizden göreceğimiz gibi çok çeşitli tarzlar bizi beklemektedir. 70li yıllardaki yüksek bel pantolonlar, etkeler, geniş paça pnatolonlar, bol elbiseler gözümüze çarpacak ve artık moda da geçmişe döneceğiz. İpek ve satenler ile elbise ve bluzlarda, işlemeli tasarımlarda ceketlerde yer alacaktır.

2013 senesinde çiçekli desenler ile daha çok karşılaşacağız. Çiçek desenlerini zaten günümüzde artık pantolonlarımızda bile görmekteyiz. Bu sezonlarda  aynı renkler ile kendinize farklı tasarımlar verebileceğinizide unutmayınız. Giyiminizde şıklığı yakalamak istiyorsanız bu yaz sezonlarında baştan aşağıya siyah giyinmeyiniz. Canlı renkleride fazla abartmayın. Örneğin; altınızda çok şık bir kalem etek varsa üstünüze bol bluz veya çok dar olmayan bir gömlek giyebilirsiniz.

 

2012-2013 Yaz Modasını merak edenler galerimizden muhakkak incelemelidirler.


Resimlerin Büyük Boyutları İçin Küçük Resimlere Tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Bu makalemizden önce yayınlamış olduğumuz Örgü Bandana Modelleri konumuzu okuyabilirsiniz.

 

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git