2013 Abiye Nişan Elbiseleri

2013 Abiye Nişan Elbiseleri
10 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.136 kez okundu.

2013-Abiye-Nisanlik-Modelleri-2

Yaz mevsimi deniz, kumsal ve güneşin dışında pek çok kişiye düğün, nişan mevsimini çağrıştırıyor. Bahar ve yazda yapılacak nişan törenlerinde giyebileceğiniz kıyafet modellerini 2013 abiye nişan elbiseleri yazımız altında bir arada topladık ve birbirinden güzel gösterişli nişan elbisesini sizler için galerimize yerleştirdik.

Nişan’da müstakbel gelin adayının genelde kırmızı giymesi beklenir ve farklı markaların bir çok güzel kırmızı elbise modelleri tercih edilebilir. Ancak daha zor olan nişan törenlerinde akrabaların giyeceği kıyafetleri seçmesidir.

Nişan kıyafetinizi ister kabarık nişan kıyafetleri arasından seçin, ister uzun nişan kıyafetleri arasından seçin ya da taşlı nişan kıyafetleri ile ilgili seçim yapın önemli olan nokta, renk seçimidir. Siyah nişan kıyafetleri tercih edebilirsiniz ancak sarı nişan kıyafetleri, mavi nişan kıyafetleri gibi daha yaza uygun renkler seçmeniz çok hoş olacaktır. Kilonuza güveniyorsanız sırt dekolteli nişan kıyafetleri içerisinde seçim yapabilir ya da derin yırtmaçlı nişan kıyafetlerinden birini seçebilirsiniz. Açık ya da kapalı alana göre şekillenmesi gereken dekolte şekli, yırtmaç yapısı, kıyafet uzunluğuna dikkat ederek kıyafetinizi seçmenizi öneriyoruz.

Sizler bu kuyafetleri 2013 abiye nişan elbiseleri olarak kullanabileceğiniz gibi farklı balo, mezuniyet töreni gibi diğer önemli toplantılarda da kullanabilirsiniz. Abiye nişan elbisenizle herkesin gözü üzerinizde olacak.

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git