2013 Trend Saç Renkleri

2013 Trend Saç Renkleri
29 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.637 kez okundu.

Her yıl değişen saç trendleri ve modelleri 2013 yılında da değişiklik gösteriyor. Kadınların en çok değer verdikleri nokta olan saçlar güzelliğinizi vurgular iken sizde 2013 saç trendleri ile bu yıl görenlerin beğenisini kazanabilirsiniz. 2013 yılında saçlarını değiştirmek isteyen kadınlar için en trend olacak modellerin başında televizyon dizilerinin en popüler ismi Meryem Uzerli’nin saç modeli oluyor. Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Hürrem rolü ile kadınların beğenisini kazanır iken değişik saç rengi ve modeli ile de hanımlara ilham veriyor.

Meryem Uzerli’nin saç rengi ve modelleri ile çeker iken bu modeli yaptırmak isteyen kadınlar kuaförlerine akın ediyor. Meryem Uzerli’nin saçlarının aynısına sahip olmak istiyor iseniz saçlarınızı bal köpüğü renginde yaptırmanız gerekmekte. Ancak bu saç rengini kullanır iken yüzünüze gidip gitmeyeceğini iyi düşünmeniz gerekiyor. Meryem Uzerli’nin yanı sıra ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın saç modeli ve rengi de kadınlar tarafından ilgi çekiyor. Bakır sarısı renge sahip olan Hadise’nin de saç rengi son dönemlerde moda.

2013 trend saç renkleri arasında aynı zamanda her yıl olduğu gibi kızıl renk ve çikolata kahvesi rengi de yer alıyor. Yeni yılda tüm kadınlar tarafından ilgi gören bu saç renkleri kuaförler tarafından oldukça sık yapılıyor. Sizde saç renginizi değiştirmek istiyor iseniz bu modellere ve saç renklerine sahip olarak yeni bir sayfa açabilirsiniz.


No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git