2015 Yeni Saç Modelleri Örgü Topuz Modası

2015 Yeni Saç Modelleri Örgü Topuz Modası
26 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.713 kez okundu.

Sonbahar aylarında dağılan saçlar yerine sizde örgü topuz modasına katılabilirsiniz. 2015 yeni saç modelleri örgü topuz modasıyla birlikte geliyor. Eğer aynı saç modellerinden sıkıldıysanız, örgülü kabarık topuz saç modellerini deneyebilirsiniz , kıvırcık düz ve dalgalı saç tiplerinde bil neredeyse her türlü saç şekliyle harika duran oldukça rahat ve şık topuz modellerini sizler için seçtik.

Örgülü şık topuz saç modeli düz saçlarda harika bir stil oluşturur.Ve size resmi bir görünüm için bile yardımcı olabilir. Dalgalı saçlarda örgü topuzlar ise sizi daha romantik gösterebilir. Bir örgülü topuz saç modeli oluşturmak istiyorsanız ilk önce size yakışan topuz modeli seçmelisiniz ve istediğiniz kısmına ince bir saç tutamı ile örgü yapmalısınız.

Ayrıca topuzunuz bittiği zaman saçınızı düzeltmeden önce göz yumuşatmak ve dağınıklık için yüzünüzün kenarlarından birkaç saç tutamını dışarı çekin. İsterseniz topuzunuza uygun bir saç bandı seçip takabilirsiniz.. Eğer resmi bir stil yaratmak istiyorsanız, örgü ile Fransız topuzu yapabilirsiniz. Bir balo saç modeli oluşturmak istiyorsanız, örgülü topuzu daha dağınık stillerde tercih edebilirsiniz. Eğer kıvırcık saçlarınız varsa dağınık topuz görünümü daha hoş olur. Örgü topuz modelleri hangileri ve örgü topuz nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazıyı okumaya biraz daha devam edin. Başka bir örgü topuzu için bir atkuyruğu yapın ve içine birkaç örgü tutamı yapın.Ve yukarı doğu at kuyruğunu dolayarak topuzunuzu tamamlayın.Tel tokalar ile daha sabit yapabilirsiniz. Fransız örgülü kabarık topuz saç modeli ile saçlarınız mükemmel zarif ve çekici görünebilir.

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git