Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yöntemleri

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yöntemleri
9 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 615 kez okundu.

MUCiZEiKSiRLER.net / İLİŞKİLER

Aşk ve ayrılık,  her ikisi de duyguların çok iyi yönetilmesi gereken süreçlerdir. Aşk ucu olmayan birşeydir ve sınırsızca korkusuzca yaşandığında güzeldir. Kontrol dışına çıkıldığında ise birden sonu gelebilir. Kontrol ve dilediğince yaşamak kavramları birbirlerine çok zıt görünebilir. Oysaki aralarında çok ince bir çizgi vardır.

Hep kadınların anlaşılamaması üzerinde diyaloglar geçer. Halbuki erkeklerin idaresi çok daha zordur. Hep kadınlar alttan alır ama erkekler hep haklı görünmeye çalışan taraftır. Eğer ki sizde eski sevgilinizin sizin için ideal kişi olduğunu düşünüyorsanız, ondan asla vazgeçmeyin. Emeğinizi esirgemeyin. Eski sevgiliyi geri kazanmak kolay değildir ama bizim size bir kaç önerimiz var.

Onu geri kazanmanın garantili bir yolu elbette var. Bunun için iyi bir plana sahip olmalısınız ve kendinizi kontrol edebilmelisiniz. Size katılıyorum bu oldukça zor bir süreç. Beyniniz başka hiç bir şeye odaklanamazken, gözünüzü her kapadığınızda onu düşünürken kendini kontrol etmek oldukça zordur. Ya kendinizi kontrol edeceksiniz ve yardım alıp bir plan yapacaksınız ya da onu sadece hayal edip kendinizi kandıracaksınız. Seçiminizi bir an önce yapsanız iyi olur.

Eğer ki onu istediğinize karar verdiyseniz dinleyin.

Her erkek üstüne düşülmesini sevmez. Hatta büyük bir çoğunluğu böyledir. Bu sebeple eğer gerçekten haklı olduğunuzu düşünüyorsanız kendinizi geri çekin. Derler ya kaçan kovalanır diye, işte siz kaçan taraf olun. Eğer seviyorsa mutlaka peşinizden gelecektir.Bu yöntem yeterince etkilidir.

Umarım eski sevgiliniz bir an önce size geri döner. Şimdiden kolay gelsin.

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git