Genç Kızlar için Şık Abiye Modelleri

Genç Kızlar için Şık Abiye Modelleri
4 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.545 kez okundu.

Genç kızların hayalleri süsleyen, toplum içinde beğenilme, herkesin ilgisini üstüne toplamak için o abiye modeli bu abiye modeli şeklinde saatlerce araştırma yaparlar. İşte bugün sizlerle genç kızların hoşuna gidecek, şık abiye modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Artık beğendiğiniz modeli satın alıp genç kızımız ablasının abisinin düğününe, kuzeninin nişanına, ilkokul ya da lise mezuniyetine gittiğinde bütün gözleri üstüne toplamayı başarabilir.

Bu yılın modası renklerle tasarlanmış genç kız abiye modellerin en şıklarından, en güzellerinden, en moda olanından bahsedeceğim. Açıkçası bazen kendi fikirlerimi de sunacağım nacizane. Mesela ben genç kızlarda çok abiye elbiselere, süper mini elbiselere karşıyım. Çünkü çocukluğun bitişi, gençliğin başlangıcı bu dönemlerde ortayı yakalamak gerektiğine inananlardanım.

Evet her şeyin moda olanını her şeyin güzelini giyin, aksesuarın, ayakkabının ve çantanın en trendini kullanın ama gençliğinizi ortaya çıkararak yapın bunları, yaşınızdan büyük görünmeye çalışmayın. İnanın gençlerde büyük özentili giyim, halk tabiriyle iki beden büyük kaçıyor. Yeni sezon son moda genç abiye modellerde o kadar güzel o kadar trend ve tam genç işi tarzlarda o kadar çok çeşit var ki; hem genç hem güzel hem trend olmanız çük mümkün. Ünlü markalar, kadınları için hazırladıkları gibi genç kızlar için de çok özenli koleksiyonlar hazırlıyorlar. Rengarenk kısa genç abiye elbiseleri bence gençlere en çok yakışanlar ki, tasarımcılar, pembeden kırmızıya, maviden sarıya, turuncudan yeşile çok canlı ve çok trend renklerde bu modellerden genç abiye elbiseler hazırlamışlar. Etek kısmı balon diye tabir edilen modellerde olan abiyeler ise elbiseye cici bir hava katıyor. Bunun dışında drapeli genç abiye elbise modelleri, fırfırlı gen abiye elbiseleri, taş ve pul işli genç abiye elbiseleri koleksiyonlarda sıkça yer bulmuş. Buyrun galerimizi gezin …
Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın..

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Genç Kızlar için Şık Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. bade dedi ki:

    modellerinizi gormek istiyorum

    No votes yet.
    Please wait...
Sayfa başına git