Kapşonlu Ferace Modelleri İle Modern Tesettür Giyimin Keyfini Çıkarın

Kapşonlu Ferace Modelleri İle Modern Tesettür Giyimin Keyfini Çıkarın
21 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 1.047 kez okundu.

Tesettürlü bayanların giyim konusunda sıkıntı çektiğini sürekli dile getirmeye çalışıyoruz ki tesettür markalarının bu yönde çalışmaları olsun, tesettürlü bayanlar da güzel giyinsin, modern bir imaj sergilesin. Bu serzenişimize kulak verdiklerini düşünüyoruz ve bu kış yaratılan farklı bir ferace modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kapşonlu ferace modelleri ile hem yağmurlardan korunacak hem de modern bir bayan olabileceksiniz.

Kapşonlu ferace modellerini tercih etmeniz durumunda sizi ufak bir sıkıntı bekliyor olacak. Bahsettiğimiz bu ufak sıkıntı ise eşarp seçiminiz ve saçlarınıza nasıl bir stil vereceğinizdir. Sonuçta kapşonlu pardesü modellerini tercih ettiğinizde bu iki hususa önem göstermek durumundasınız. Eşarp seçimi için tercihi sizin zevkinizi bırakmakla beraber saçlarınızı topuz yapmamanızı öneririz.

Kapşonlu ferace fiyatları ile normal ferace fiyatları arasında ahım şahım bir fark yok. 20-30 lira daha pahalı olan kapşonlu feraceler ortalama olarak 70-80 lira arasında değişmektedir. Şayet beğendiğiniz feracenin fiyatı bu fiyatlardan çok daha pahalı ile yapmanız gereken şey sefamerve, modanisa, markafoni ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp indirimlerden yararlanmak olmalıdır.

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git