Kumaş Yelek Modelleri: Çalışan Bayanlara Giyim Önerisi

Kumaş Yelek Modelleri: Çalışan Bayanlara Giyim Önerisi
7 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 951 kez okundu.

Çalışan bayanlar, diğer bayanlara nazaran dış görünüşlerine, giyim ve kuşamlarına daha fazla dikkat etmelidir. Bunun nedeni ise iş ortamdaki ilk izlenimlerini dış görünüşleri ile verecek olmalarıdır. Bizler de çalışan bayanlara yardımcı olabilmek adına, pek fazla tercih edilmeyen ama tercih edilmesi durumunda ağır başlı, oturaklı bir hava kazandıracağını düşündüğümüz kumaş yelek modellerini paylaşmak istedik.

Kumaş yelek modelleri, gömlek üzerinde tercih edilebileceği gibi sade bir bluz üzerinde de tercih edilebilir. Gömleği erkek kıyafeti olarak nitelendiren bir bayansanız, yelek modellerini bluzlarınızla veyahut tuniklerinizle de k ombin edebilirsiniz. İş ortamının gerekliliklerinden birisi olan resmi havaya, hal ve hareketlerinizin yanı sıra giyiminizle de uyum sağlamalısınız. Kumaş yelek modelleri de bu uyumu sağlamanızı kolaylaştıracak kıyafetlerden birisidir.

Kumaş yelek fiyatları, tamamen tercih ettiğiniz markaya göre değişmektedir. Klasik giyimin öncüsü olan Sarar, Aker, Armine gibi markaları tercih etmeniz durumunda fiyatlar 100 lirayı bile aşmaktadır. Fakat markafoni, trendyol, zizigo ve benzeri fırsat sitelerini ziyaret ederek kampanyalardaki indirimlerden yararlanıp 40-50 liraya bu markaların kumaş yelek modellerini satın alabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git